Biuro tłumaczeń, tłumaczenia dokumentów do rejestracji - PRO-AUTO

Biuro tłumaczeń we Wrocławiu

Własne biuro tłumaczeń we Wrocławiu

PRO- AUTO wychodzi naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających Klientów z Wrocławia i okolic, którzy chcą, by rejestracja pojazdów sprowadzanych z zagranicy była sprawna i przebiegała bez komplikacji. Dlatego też, w ramach świadczonych usług oferujemy również pomoc własnego, profesjonalnego biura tłumaczeń na konkurencyjnych warunkach finansowych.

Rejestracja samochodu z Włoch, jak również rejestracja samochodu sprowadzonego z Anglii i innych krajów wymaga dostarczenia do Wydziału Komunikacji i innych urzędów większej ilości dokumentacji, niż w przypadku zakupu samochodu w Polsce. By była możliwa legalna rejestracja samochodu dokumenty muszą zostać przetłumaczone na język polski przez tłumacza przysięgłego. Współpracując z nami, zaoszczędzisz czas, ponieważ przekładu możesz dokonać na miejscu. Bogate doświadczenie w tłumaczeniach dokumentacji pojazdów z różnych krajów świata sprawi, że dokumentacja przetłumaczona zostanie rzetelnie, a jednocześnie sam proces potrwa krócej, niż w zewnętrznych firmach przekładowych i będzie niósł za sobą rozsądne koszty.

Z usług tłumaczenia możesz skorzystać również w przypadku chęci przełożenia innych dokumentów. Niezależnie od ich długości, czy też tematyki, zagwarantujemy wierne tłumaczenie, dostosowane do najwyżej postawionych oczekiwań. Miejscem naszego działania jest Wrocław, jednakże z łatwością dotrą do nas także Klienci z miast takich, jak: Trzebnica, Lubin, Kąty Wrocławskie, Sobótka, Milicz, Wołów, Brzeg Dolny, Strzegom, Żmigród, Strzelin, Oleśnica, Środa Śląska, Oława, Świdnica, Wałbrzych i innych na terenie Dolnego Śląska.

Zajmując się 17 lat rejestracjami pojazdów, zauważyliśmy że jest zapotrzebowanie na rzetelne i terminowe tłumaczenia.

Oszczędzamy Twój czas – staramy się, aby realizacja usługi była jak najkrótsza – wiemy jakie to jest dla Ciebie ważne. Istnieje możliwość wysłania tłumaczeń pocztą lub kurierem.

Stawiamy na jakość zlecanych nam tłumaczeń.

Gdy masz jedną stronę do przetłumaczenia – zapraszamy również serdecznie, jakbyś miał ich 100.

Pamiętaj, że oferta najtańsza nie zawsze jest najlepsza.