Kompleksowa rejestracja pojazdów to nasza domena. Klientom zapewniamy również możliwość ubezpieczenia pojazdu na korzystnych warunkach i doradztwo przy wyborze polisy.

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia zarejestrowanych pojazdów

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że rejestracja samochodu sprowadzonego, czy też zakupionego na krajowym rynku wiąże się z wymogiem wykupu ubezpieczenia. Polisa OC jest prawnie wymagana, a za jej brak grożą poważne kary finansowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dbamy o to, by rejestracja pojazdów była kompleksowym procesem. Dlatego też, w ramach dodatkowej oferty, zapewniamy pomoc w ubezpieczeniu pojazdu – bez względu na to, czy jest to pierwsza rejestracja samochodu, czy też kolejne.

Współpracujemy z jedną z największych i najbardziej cenionych polskich firm ubezpieczeniowych, jaką jest PZU S.A. Zapewniamy dostęp do wszystkich opcji ochrony ubezpieczeniowej – począwszy od standardowego OC – tak, by pozwolić Klientowi uniknąć kary za brak ubezpieczenia, aż po pełen pakiet AC, Assistance i wiele więcej. Nasi pracownicy z chęcią doradzą, jaki pakiet ubezpieczeń wybrać tak, by rejestracja samochodu z Niemczech i innych krajów zakończyła się sukcesem.

Wybierając współpracę z nami, masz pewność, że rejestracja samochodu z UE i nie tylko zakończy się sukcesem, a Ty zaoszczędzisz nie tylko swój czas, ale również pieniądze – kupując polisę ubezpieczeniową na konkurencyjnych warunkach. Nasza ofertę kierujemy do wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska, w szczególności zaś do tych z miast takich, jak: Wrocław, Wałbrzych, Trzebnica, Środa Śląska, Oleśnica, Kąty Wrocławskie, Sobótka, Milicz, Wołów, Brzeg Dolny, Strzegom, Żmigród, Strzelin, Oława, Świdnica.

Zwracamy Państwa uwagę na fakt, że najpóźniej w dniu rejestracji pojazdu, musi on zostać objęty ubezpieczeniem OC.

Kary za niedopełnienie obowiązku ubezpieczenia są następujące:

do 3 dni - 670 złotych

od 4 do 14 dni - 1.680 złotych

powyżej 14 dni - 3.360 złotych

Firma PRO–AUTO Piotr Żuk umożliwia Państwu skorzystanie z pełnej oferty ubezpieczeń PZU S.A.