Ubezpieczyciel zaniżył Twoje odszkodowanie z AC / OC?

Możemy odkupić Twoją szkodę! Prześlij nam dokumenty do wyceny.

Jeśli miałeś wypadek lub stłuczkę i jesteś niezadowolony z wyceny szkody przez firmę ubezpieczeniową – wypełnij formularz! Sprawdź czy nie należy Ci się wyższe odszkodowanie!

Oferujemy:

  • Odkup Twojej szkody

  • Szybką wypłatę gotówki, nawet w 24h

  • Bezpłatną weryfikację sprawy

  • Kompleksową obsługę i minimum formalności

Wypełnij formularz
i prześlij szkodę do wyceny

pola wymagane oznaczone są *Dołącz plikiSKORZYSTAJ Z OFERTY NA

Wyższe odszkodowanie komunikacyjne

Jeśli otrzymałeś zaniżone odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia komunikacyjnego AC / OC zgłoś szkodę do bezpłatnej weryfikacji, możliwe że należy Ci się wyższa rekompensata. Uzupełnij formularz i wyślij nam zgłoszenie a my bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę i prześlemy Ci informację czy odkupimy Twoją szkodę. 

Zapewniamy obsługę z zakresu: 

ODSZKODOWANIA KOMUNIKACYJNE
OC / AC

ODKUP TWOJEJ SZKODY KOMUNIKACYJNEJ

WYCENA I OPINIA RZECZOZNAWCY

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA

MINIMUM FORMALNOŚCI

Czy Twoje odszkodowanie zostało zaniżone?

Czy można otrzymać wyższą rekompensatę do odszkodowania komunikacyjnego i jak to działa?

Ubezpieczyciel zaniżył kwotę Twojego świadczenia odszkodowawczego?
To nic nowego! Ubezpieczyciele stosują praktyki w celu wypłaty jak najniższego świadczenia odszkodowawczego w przypadku szkód całkowitych jak i częściowych. Średnio w 90% przypadków przyznawane odszkodowania są zaniżone.

Poszkodowani otrzymują od ubezpieczyciela kosztorys z listą części zamiennych i robocizną na oderwaną od rzeczywistych stawek rynkowych. Wypłata takiego świadczenia często nie pokrywa kosztów naprawy uszkodzonego pojazdu.

Czy walczyć o wyższe odszkodowanie?
Tak. Jako poszkodowany, nie musisz akceptować niekorzystnej dla Ciebie decyzji i masz prawo domagać się wyższego odszkodowania. Kierowcy godzą się na zaniżone odszkodowanie z 3 powodów:

  • nie wiedzą, że decyzja ubezpieczyciela nie jest ostateczną i mogą ubiegać się o więcej,
  • wyczerpali polubowne sposoby negocjacji, przeciąganie się sprawy w czasie jest dla nich nie korzystne i rezygnują z dalszych działań,
  • nie chcą tracić nerwów i kosztów związanych z procesem sądowym i przyjmują decyzję pomimo tego że jest niezadowalająca.

Czy możesz otrzymać wyższe odszkodowanie?
Jeśli twoje auto zostało poszkodowane w wyniku kolizji lub wypadku, rekompensata przyznana przez zakład ubezpieczeń nie jest dla Ciebie zadowalająca i chciałbyś uzyskać wyższe odszkodowanie – to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Wyślij nam swoją szkodę do weryfikacji i sprawdź, czy należą Ci się wyższa kwota.

KROK PO KROKU

Jak otrzymać dodatkowe pieniądze?

Uzyskaj pomoc w uzyskaniu należnej Ci kwoty odszkodowania. Wypełnij formularz i zgłoś swoją szkodę do weryfikacji.

Jeśli miałeś wypadek lub stłuczkę komunikacyjną z tytułu AC / OC, zgłoś się do nas! Wypełnij formularz i zgłoś szkodę do wyceny. Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę i prześlemy Ci propozycję z wysokością odszkodowania jakie Ci się należy i propozycję odkup szkody.

Specjalizujemy się w odszkodowaniach komunikacyjnych. Nasza kancelaria mieści się we Wrocławiu, obsługujemy zgłoszenia kierowców dotyczące szkód komunikacyjnych z AC / OC we Wrocławiu i na terenie całej Polski. Oferujemy odkup odszkodowań komunikacyjnych.

Zapewniamy ekspertyzę rzeczoznawcy, pomoc prawną i dopełnienie wszelkich formalności w Twoim imieniu . Możesz uzyskać dodatkowe środki w 4 prostych krokach:

KROK 1
Zgłoś szkodę do wyceny

Wypełnij formularz zgłoszenia, dołącz niezbędne pliki i wyślij szkodę do wyceny.

KROK 2
Sprawdź ile skorzystasz

Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę, jeśli należy Ci się wyższa rekompensata – prześlemy Ci e-mail z propozycją odkupu szkody.

KROK 3
Podpisz umowę

Jeśli zaakceptujesz naszą propozycję, podpisz z nami umowę a my zajmiemy się wszelkimi formalnościami.

KROK 4
Odbierz pieniądze

Pieniądze wypłacimy Ci już nawet w 24h po podpisaniu umowy.

Miałeś wypadek lub stłuczkę?
Zgłoś szkodę komunikacyjną do wyceny!

Sprawdź, czy należy Ci się dodatkowe odszkodowanie. Wypełnij formularz i prześlij szkodę do bezpłatnej weryfikacji.

Odkup odszkodowań komunikacyjnych AC / OC

W jakich okolicznościach oferta odkupu szkody komunikacyjnej jest korzystnym rozwiązaniem?

Oferta odkupu skierowana jest przed wszystkim do kierowców, którzy otrzymali zbyt niskie odszkodowanie ale nie chcą tracić czasu na spór z zakładem ubezpieczeń w celu uzyskania wyższej rekompensaty lub wykorzystali już wszystkie próby polubownej negocjacji i chcą zrezygnować z dalszej walki a jednocześnie chcieliby szybko uzyskać dodatkowe pieniądze z tytułu szkody.

Jeśli interesuje Cię szybkie uzyskanie dodatkowych pieniędzy – to oferta odkupu szkody jest odpowiednim rozwiązaniem własnie dla Ciebie, ponieważ pozwoli Ci otrzymać wypłatę gotówki w bardzo krótkim czasie. Za odkupioną szkodę komunikacyjną pieniądze wypłacimy już w kilka dni od podpisania umowy.

Czyli na czym polega korzyść z odkupu szkody komunikacyjnej?

Odkup szkody pozwoli Ci uzyskać dodatkowe pieniądze praktycznie „od ręki”, bez ryzyka ponoszenia kosztów związanych ze sporem. W przypadku odkupu podpisujemy z Tobą umowę cesji wierzytelności. Po przekazaniu nam prawo do swojego zaniżonego odszkodowania szybko wypłacamy Ci umówioną kwotę odkupu a Ty w łatwy sposób pozbywasz się kłopoty.

F.A.Q.
odpowiedzi na często zadawane pytania

Jakie dokumenty załączyć w formularzu zgłoszenia szkody na stronie proauto.wroc.pl

Niezbędne są dokumenty od ubezpieczyciela - kosztorys i decyzja o wysokości wypłaty odszkodowania oraz czytelne zdjęcie / skan dowodu rejestracyjnego. Dodatkowo - przydatne mogą być zdjęcia szkody pojazdu, rysunek zdarzenia podpisany przez obie strony itp.

Skorzystałem z odkupu / dopłaty do szkody, jak wpłynie to na moje zniżki i ubezpieczenie?

Skorzystanie z naszej oferty nie wpływa w żaden sposób na zniżki OC / AC, kwotę ubezpieczenia i otrzymanego odszkodowania czy przebieg polisy.

Kiedy otrzymam dodatkowych pieniędze do odszkodowania?

Po skompletowaniu podpisanych przez Klienta oryginałów dokumentów (umowa + załączniki) środki na konto wypłacamy już nawet w 24h po podpisaniu umowy cesji wierzytelności.

Czy odkup odszkodowań jest zgodny z prawem?

Tak, jako kancelaria z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szkód komunikacyjnych działamy całkowicie zgodnie z literą prawa.

Miałeś wypadek lub stłuczkę?
Zgłoś szkodę komunikacyjną do wyceny!

Sprawdź, czy należy Ci się dodatkowe odszkodowanie. Wypełnij formularz i prześlij szkodę do bezpłatnej weryfikacji.

Enter your keyword