Tłumaczenia dokumentów

WŁASNE BIURO TŁUMACZENIA TO GWARANCJA SUKCESU

Specjalistyczne biuro tłumaczeń

Firma PRO-AUTO wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających Klientów zapewnia dodatkowo usługę tłumaczenia dokumentów pojazdów sprowadzanych z zagranicy. Rejestrując pojazdy naszych klientów zauważyliśmy, że jest zapotrzebowanie na profesjonalne i szybkie tłumaczenia. Dalego w ramach świadczonych usług oferujemy pomoc tłumaczy przysięgłych, na konkurencyjnych warunkach finansowych.

My tłumaczymy, Ty korzystasz

Nie ważne czy masz do przetłumaczenia jedną stronę czy sto – zapraszamy Cię równie serdecznie.

Oszczędzamy Twój czas i pieniądze

dzięki kompleksowej obsłudze wszystkie niezbędne prace związane z rejestracją pojazdów zakupionych za granicą nasi Klienci mogą wykonać w jednym miejscu - w firmie Pro-Auto Piotr Żuk.

Dostarczamy tłumaczenia na wskazany adres

Oszczędzając klientom problemów związanych z odbiorem dokumentacji możemy wysyłać tłumaczenia kurierem lub pocztą na wskazany adres.

Nie czekasz na tłumaczenie

Tłumaczeniom wykonywanym dla naszych Kentów nadajemy najwyższy priorytet. Nasz doświadczony i bardzo dobrze zorganizowany zespół pracowników codziennie dba o to aby tłumaczenia dokumentów nie wydłużały procesu rejestracji samochodów sprowadzanych z zagranicy.

Stawiamy na jakość zlecanych nam tłumaczeń

Dbając o zadowolenie klientów przykładamy wszelkich starań aby efekt naszych usług, także w zakresie tłumaczenia dokumentacji, był zawsze na najwyższym poziomie.

tlumaczenia-kompleksowa-usluga

Wyjątkowo kompleksowa obsługa

Komplet usług związanych z rejestracja pojazdów kupionych za granicą otrzymujesz w jednym miejscu

Dokumenty przedkładane przy rejestracji pojazdu, sporządzone w języku innym niż polski należy przetłumaczyć u tłumacza przysięgłego.

Firma Pro-Auto posiada bogate doświadczenie w tłumaczeniach dokumentacji pojazdów zakupionych w różnych krajach świata. Dzięki naszym kompleksowych usługom rzetelnie, szybko i bez dodatkowych wizyt u zewnętrznych tłumaczy przejdziesz przez cały proces rejestracji Twojego pojazdu.

ZAUFALI NAM

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się ile kosztuje rejestracja samochodu sprowadzonego i jaki zestaw dokumentów potrzebny jest do rejestracji! 

Enter your keyword