Kontakt - PRO-AUTOMożliwe jest zlecenie rejestracji pojazdu w sobotę oraz niedzielę po wcześniejszym umówieniu się pod nr telefonu 503 015 229 (dodatkowo płatne 50 PLN)

Kontakt

PRO-AUTO Piotr Żuk

Ul. Gabrieli Zapolskiej 1, II piętro, pok. 210

50-032 Wrocław (bud. Wrocławskiej Jedynki)

www.rejestracja-pojazdow-wroclaw.pl

Biuro Obsługi Klienta

e-mail: biuro@proauto.wroc.pl

Larisa Ziaja

tel. 71 342 33 28

mobile. 0 509 381 271

e-mail: larisa@proauto.wroc.pl

Dział Pojazdy sprowadzane z zagranicy, Pojazdy zabytkowe

Michał Żelaziński

tel. 501825822

e-mail: michalz@proauto.wroc.pl

Piotr Żuk - Właściciel

mobile. 0 505 111 015

e-mail: pzu@proauto.wroc.pl

Skontaktuj się, by rejestracja pojazdów przebiegła sprawnie!

Jeżeli interesują Cię usługi takie, jak rejestracja samochodu przez Internet, czy też rejestracja samochodu zabytkowego i pokrewne, skontaktuj się z naszą firmą Pro - Auto od 1997 roku zapewnia kompleksowe pośrednictwo w usługach takich, jak rejestracja zakupionego samochodu – dostarczając kompletu informacji i bezpośrednio współpracując z urzędami takimi, jak Wydziały Komunikacji we Wrocławiu i innych miastach Dolnego Śląska, Urzędy Skarbowe oraz Urzędy Celne, pozwalając Klientom zaoszczędzić czas.

Usługom naszej firmy zaufało już tysiące zadowolonych Klientów – zarówno rejestracja samochodu nowego, jak i używanego z naszą pomocą będzie o wiele szybsza. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak również firmami leasingowymi i przedsiębiorstwami, zapewniając wszechstronną pomoc oraz optymalizację kosztów, jakie niesie ze sobą rejestracja samochodu z Anglii w Polsce oraz rejestracje aut z każdego innego kraju.

Kontaktując się z naszym przedstawicielem, poznasz dokładnie koszty rejestracji samochodu z zagranicy, jak również będziesz wiedzieć, ile dokładnie potrwa rejestracja samochodu w Twoim przypadku. Zadzwoń do nas lub napisz również, jeśli chcesz obniżyć koszt opłaty recyklingowej, kupując auto na firmę, jak również jeśli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem pojazdu, czy specjalistycznymi tłumaczeniami dokumentacji samochodowej. Nasze usługi są dostępne dla mieszkańców miast takich, jak: Wrocław, Wałbrzych, Trzebnica, Milicz, Wołów, Brzeg Dolny, Strzegom, Żmigród, Strzelin, Oleśnica, Środa Śląska, Oława, Świdnica, Lubin, Kąty Wrocławskie, Sobótka.